Arčiau savęs

  Diana  
  Diana Jermak
Tel. nr. +370 601 45238
El. paštas: diana@arciausaves.lt
Vilnius
 
     
  Esu klinikinė psichologė. Psichologo kelią pasirinkau tuomet, kai beskaitydama I. Yalomo knygą “Terapijos dovana” supratau, kad terapinis ryšys – tai, kas man atrodo prasminga ir ką norėčiau kurti. Iki šiol tikiu, kad terapinis ryšys gali tapti nauju ir išskirtiniu patyrimu, kurio dėka atsiranda pokyčiai.  
     
  Tiek gyvenime, tiek konsultuodama tikiu, kad tai, koks žmogus yra dabar – ką galvoja, kaip jis jaučiasi ir elgiasi – didele dalimi nulemta visų ankstesnių (ir ypač ankstyvų) patirčių. Įsigilinimas į savo gyvenimo istoriją, emocinis jos priėmimas bei įprasminimas yra tai, kas leidžia įgauti naujas gyvybines jėgas.  
     
  Mano domėjimosi sritys – tarpasmeninių santykių sunkumai, savivertės sukeliami sunkumai, psichologinės krizės, nuotaikos ir nerimo sutrikimai. Neretai profesionalios pagalbos kreipiamasi būtent šiais atvejais, tačiau kartu psichoterapinės konsultacijos yra tinkama vieta ieškoti savęs, vis labiau atrasti, ir priimti. Nors šis kelias ne visada lengvas, aš neabejoju, kad pasiryžus juo eiti atsiveria pilnesnis gyvenimas, o su didesniu savęs supratimu ateina pasirinkimo galimybė ir laisvė. Taigi, kviečiu kartu ieškoti atsakymų į rūpimus klausimus bei kurti naujas patirtis.
 
Nuoširdžiai
Diana
 
     
  Išsilavinimas:  
 
2014 - Dabar
Vilniaus universitetas — Individualios psichodinaminės psichoterapijos studijos
2013 - 2015
Vilniaus universitetas — Klinikinės psichologijos magistras
2009 - 2013
Vilniaus universitetas — psichologijos bakalauras
 
  Darbo patirtis:  
 
2014/09 - Dabar
Psichologė Krizių įveikimo centre
2014/12 - 2015/05
Psichologė-praktikantė Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro Krizių intervencijos skyriuje
2011/02 - 2015/05
Savanorė “Jaunimo Linijoje”
2011/07
Savanorė “Viltis” neįgaliųjų stovykloje