Arčiau savęs

  Monika  
  Monika Gerdauskaitė
Tel. nr. +370 685 06360
El. paštas: monikagerd@gmail.com
Vilnius
 
     
  Pradėti norėčiau nuo to, kad esu įsitikinusi, jog santykis tarp psichoterapeuto ir kliento yra vienas svarbiausių gydančių veiksnių. Jis leidžia pasitikėti specialistu, atskleisti ir saugioje aplinkoje nagrinėti savo problemas. Ryšys visuomet mezgasi tarp dviejų žmonių, tad svarbu atrasti sau tinkantį specialistą. Šiais laikais tai padaryti nėra menka užduotis: pasirinkimas platus, psichologų ir psichoterapeutų atstovaujamos darbo kryptys įvairios, beje, iš nuotraukos spręsti apie žmogų ne taip jau lengva. Tikiuosi, jog šis puslapis padės susidaryti vaizdą apie mane tiek kaip specialistę, tiek kaip žmogų, kurį galbūt pasirinksite bendram darbui.  
     
  Visada mėgau gilintis į mane žavinčius dalykus – žmonių patirties įvairovę vedančią prie skirtingų įsitikinimų, asmenybės formavimąsi, emocijų išgyvenimą ir asmens pokytį santykyje su kitu. Mano kelias į psichologiją prasidėjo nuo muzikos, kurios studijos padėjo pamatyti įvairius pasaulio ir savęs atspalvius. Vėliau susidomėjau klinikine psichologija ir galiausiai psichodinamine psichoterapija, kuri man suteikia pagrindą plačiausiai suvokti žmonių išgyvenimus. Atstovauju profesiją, vis skatinančią geriau pažinti kitus ir save. Asmeninės patirties ir darbo su klientais metu įsitikinau, kad visi turime stipresnius ar silpnesnius, aiškesnius ar kiek užsislėpusius poreikius būti suprastais, priimtais, mylimais, taip pat siekti savo tikslų, atrasti savo vietą pasaulyje ir jame įsitvirtinti. Taip pat matau, kad problemos dažnai būna susijusios su negalėjimu šių poreikių patenkinti.  
     
  Kartais jaučiame, kad gyvenimas teka, sunkumus įveikiame patys bei mokomės iš patirties, o kartais „įstringame“ ir nebežinome kaip ir kur toliau judėti. Tuomet daug lengviau rasti sprendimą šalia turint žmogų, kuris padeda pamatyti situacijas iš kitos pusės, atrasti pamestas ar niekad nepajaustas savo dalis. Taigi kviečiu psichoterapinio santykio ir bendrų pastangų dėka priartėti prie savęs.  
     
  Išsilavinimas:  
 
2013 - 2019
Vilniaus universitetas — Individualios psichodinaminės psichoterapijos studijos
2013 - 2015
Vilniaus universitetas — Klinikinės psichologijos magistro laipsnis
2009 - 2013
Vilniaus universitetas — psichologijos bakalauro laipsnis
 
  Darbo patirtis:  
 
2014 - Dabar
Privati praktika
2017 - Dabar
Vilniaus miesto psichikos sveikatos centras. Krizių intervencijos skyrius
(Pareigos: medicinos psichologė)
2016 - 2017
Elektrėnų psichikos sveikatos priežiūros centras
(Pareigos: medicinos psichologė)
2014 - 2018
Krizių įveikimo centras
(Pareigos: budinti psichologė)
2014 – 2015
Vilniaus miesto psichikos sveikatos centras: Psichoterapinis dienos stacionaras
(Veikla: profesinė praktika)
2014 – 2015
Vilniaus miesto psichikos sveikatos centras: Psichosocialinės reabilitacijos skyrius
(Veikla: streso valdymo užsiėmimų vedimas)